Igrzyska Policyjne wielki sukces drużyny KPP Lubliniec i Zespołu Szkół Zawodowych

Drukuj

zp 2W dniu 27.09.2019r. w Siemianowicach Śląskich na terenie obiektów usytuowanych w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji „ Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich odbyły się Igrzyska Policyjne z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. W zawodach brały udział drużyny składające się z dwóch policjantów i dwóch uczniów. Do pokonania drużyny miały aż 8 konkurencji. W zawodach uczestniczyło 30 drużyn z województwa śląskiego. Lubliniecka drużyna odniosła wielki sukces w Igrzyskach zajmując I miejsce. Naszą szkołę reprezentowali Rafał Joszko i Piotr Kampczyk.

Igrzyska Policyjne uatrakcyjniła Policyjna Musztra Paradna oraz piknik mundurowy.

Gratulacje dla policjantów KPP Lubliniec oraz uczniów naszej szkoły.

   Opiekun: Joanna Kansy

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156260
Wednesday the 20th. Custom text here