Mistrzostwa Klas Pierwszych w Piłkę Nożną

Drukuj

p 126 września i 3 października rozegrano w naszej Mistrzostwa Klas Pierwszych w Piłkę Nożną. Ze względu na dużą liczbę zgłoszonych drużyn, zawody rozegrano w dwóch grupach, po pięć drużyn.

W grupie zespoły grały systemem "każdy z każdym". Oprócz umiejętności technicznych i taktycznych, piłkarze musieli wykazać  sie dobrym przygotowaniem kondycyjnym, gdyż każda drużyna grała po cztery mecze. Po zaciętej walce w każdej grupie do finałowej, mistrzowskiej grupy awansowały klasy 1 Tb, 1ef i z drugiej grupy 1 mf, 1 d. Zwycięskie zespoły spotkają się w finałach mistrzostw, gdzie będą walczyć o tytuł Mistrza Klas Pierwszych w Piłce Nożnej.

organizator zawodów: Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156336
Wednesday the 20th. Custom text here