Dzień Edukacji Narodowej 2019

Drukuj

 e 4,,Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”

[Cyprian Kamil Norwid]
 

11 października 2019 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą poprowadzili uczniowie klasy III Tg/e. 

 

Na początku, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Sylwia Smol powitała wszystkich zebranych, a następnie uczniowie podziękowali nauczycielom za poświęcenie, czas i cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, pomocne dłonie i za gorące serca.

 

Tradycyjnie co roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski przeprowadza głosowanie wśród uczniów w plebiscycie na Najsympatyczniejszego Nauczyciela.

 

Podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor Jolanta Kardas odczytała wyniki plebiscytu. W tym roku statuetka „Super Jolanta 2019” powędrowała do Pana Sławomira Domańskiego, któremu ten zaszczyt przypadł już drugi raz z rzędu.

Pan Domański wygłosił przepiękną przemowę:

Drodzy uczniowie, serdecznie dziękuję Wam za docenienie mojej osoby i nagrodę
dla najsympatyczniejszego nauczyciela. Jestem zaszczycony, a także zaskoczony tym tytułem tym bardziej, że ów laur przypadł mi w udziale po raz drugi z rzędu. Traktuję to wyróżnienie jako docenienie przez Was mojej pracy. Nagroda ta daje mi poczucie, że jestem tutaj na właściwym miejscu – z Wami i dla Was. Mam też do Was prośbę w związku z Dniem Edukacji Narodowej – takie nagrody możecie dawać nam, nauczycielom i wychowawcom, każdego dnia poprzez swoją dojrzałą postawę i godne reprezentowanie naszej Szkoły. Będzie to dla nas wszystkich największa nagroda, jeśli będziemy widzieć jak każdego dnia każdy z Was staje się lepszym człowiekiem. Jeszcze raz dziękuję”

Następnie w podziękowaniu wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły rozdano słodki upominek, który przygotowali w imieniu Samorządu Uczniowskiego uczniowie klasy II i III Tg pod opieką Pani Ireny Kąpały oraz Pani Aleksandry Binek.

Na zakończenie uczennice klasy 1a zaśpiewały piosenkę „Przyjdzie taki dzień.”

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2161158
Tuesday the 26th. Custom text here