Przerwa na kreatywność – obchody Światowego Dnia Origami 2019

Drukuj

o 224 października to data Światowego Dnia Origami. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała akcję pod hasłem „Przerwa na kreatywność”. Na długiej przerwie uczniowie mieli okazję popróbować swoich sił w kreatywnym składaniu papieru.

Origami sztuka wywodząca się z Japonii zyskała ogromną popularność na świecie. Również w naszej szkole chcieliśmy przybliżyć uczniom tę wyjątkową formę kreatywnego spędzania wolnego czasu. Okazuje się, że origami uczy nas dokładności, cierpliwości, wytrwałości, rozwija zdolności manualne oraz wycisza i relaksuje. I tak w zgiełku życia szkolnego udało się wygospodarować kilkanaście minut przerwy na kreatywność. Wszystkim uczniom , którzy wzięli udział w akcji dziękujemy, zwłaszcza Remigiuszowi Grams z klasy I d za poprowadzenie zajęć origami.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2160976
Tuesday the 26th. Custom text here