Konkurs „ Poznaj swoje prawa pracy”.

Drukuj

Zespół Szkół Zawodowych w roku szkolnym 2019/2020 przystąpił do Programu Państwowej Inspekcji Pracy „Kultura bezpieczeństwa", który realizowany jest pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W ramach Programu uczniowie klas Technikum nr 3, wzięli udział w teście wiedzy „Poznaj swoje prawa pracy”.

Test konkursowy uczniowie pisali 14 listopada 2019r. Zakres materiału obejmował 25 pytań z zakresu przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia ze szczególnym uwzględnieniem pracy tymczasowej. W dniu 15 listopada 2019r. Szkolny Komitet Konkursowy wyłonił laureatów etapu szklanego konkursu „ Poznaj swoje prawa pracy”. Do II etapu regionalnego przeszli Paulina Barwicka z klasy II Tg i Grzegorz Gajda z klasy III Wza.

Gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w etapie regionalnym, który odbędzie się 10 marca 2020r.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2160992
Tuesday the 26th. Custom text here