Otwarta firma - Biznes przy tablicy

Drukuj

111W dniach 18-24 listopada 2019 roku uczestniczyliśmy w dwunastym Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 160 krajach świata.

Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie wzięli udział w cyklu spotkań na temat : „ Pracownik i pracodawca”, „Własna firma „ Dla przedsiębiorstw/instytucji to okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast ma możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej.

                                                                                                           Renata Pruska

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2160980
Tuesday the 26th. Custom text here