Warsztataty kulinarne „Pierniczkowe cudeńka” w Klubie Seniora w Lublińcu

Drukuj

44 grudnia 2019r. uczniowie II klasy Technikum żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunem już po raz kolejny uczestniczyli w warsztatach „Pierniczkowe cudeńka „ w Klubie Seniora w Lublińcu. Celem warsztatów było wspólne wypiekanie i lukrowanie pierniczków Bożonarodzeniowych. Uczniowie technikum wraz z gospodarzami warsztatów wspólnie wykrawali ciasteczka, a następnie udekorowali je przepięknymi wzorami.

Wielopokoleniowe kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz kulinarnych tradycji Bożonarodzeniowych, było dla wszystkich uczestników warsztatów wspaniała zabawą oraz dobra lekcją, szczególnie dla młodych kucharzy, którzy mieli możliwość podpatrzenia i wysłuchania wielu cennych kulinarnych rad.

Jadwiga Gąsior

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156695
Thursday the 21st. Custom text here