PCK na PIĄTKĘ !

Drukuj

m 1Oto 5 ważnych informacji z działań Szkolnego Koła PCK:

Pierwsza: Kącik Kawowy cieszył się dużym powodzeniem a słodkości sprzedały się w całości. Podziękowania dla uczniów z koła gastronomicznego i Pań opiekunek za wypieki a dla Dominiki Klosok, Moniki Lempa i Kamila Czudaja za pomoc w sprzedaży.

Druga: Prelekcje na temat honorowego krwiodawstwa w kl. 3 mps, 3 fs i 3 Tge przeprowadziła pani Danuta Kotara. Łącznie w spotkaniach uczestniczyło 53 uczniów. W kl. 3 wz i 3 informacje takie przekażą wychowawcy. Miejmy nadzieję , ze to przyniesie efekt w tegorocznej edycji akcji honorowego krwiodawstwa, w której szkoła bierze udział.

Trzecia: 10 grudnia rozegrano XXVIII edycję Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w lublinieckim MDK. Po szkolnych eliminacjach w finale brali udział Dominika Klosok z 2Tge oraz Damian Ślusarczyk z 3Tge. Gratulujemy.

Czwarta: W trakcie spotkania prezes ZR PCK w Lublińcu, pan Czesław Gansiniec, wręczył opiekunom dyplomy za udział w XVIII edycji Akcji HDK w roku szkolnym 2018/2019.

Piąta: Dyplomy za udział w konkursie plastycznym z okazji Jubileuszu 100 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymali Natalia Ordon, Kamila Grobara, Agnieszka Łopuszyńska oraz Paweł Kmiecik. Gratulujemy.

Szósta! Mieszkańcy bloku przy ul. Powstańców Śląskich przekazali 6 x60 l worków z nakrętkami w ramach pomocy dla Kacpra… potrafią się wkręcić w akcję.

PROŚBA!     Apeluję do wszystkich uczniów naszej szkoły aby w okresie świątecznym nie wyrzucać bezmyślnie plastikowych nakrętek, odłożyć je i przynieść do szkoły po nowym roku.

                                                                               Opiekun SK PCK

                                                                           Wojciech Majewski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156301
Wednesday the 20th. Custom text here