Siatkówka w naszej szkole.

Drukuj

s 1W ciągu 5 dni w listopadzie i grudniu, po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu, rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej. Do rozgrywek przystąpiło 12 drużyn klasowych. Każda drużyna składała się z max 8 zawodników: dziewcząt i chłopców. Turniej rozegrano w czterech grupach systemem „każdy z każdym”. Do finałów zakwalifikowały się cztery drużyny: III MPS, II TGE, I E i I MF.

Po zaciętych i często bardzo wyrównanych meczach I miejsce zajęła klasa II TGE, II miejsce przypadło klasie III MPS, III miejsce zajęła klasa I E.

Wszystkim uczniom dziękujemy z sportową postawę, zwycięzcom gratulujemy sukcesu i zapraszamy do udziału w kolejnych rozgrywkach szkolnych.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2161018
Tuesday the 26th. Custom text here