Kolędowanie na Wigilii firmy „Ejot”

Drukuj

Wolontariuszki zaśpiewały na spotkaniu opłatkowym

e 4Współpraca Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu z lokalnymi pracodawcami nie ogranicza się wyłącznie do organizowania praktyk zawodowych, zdobywania kwalifikacji, promocji szkolnictwa zawodowego, przeprowadzania egzaminów i późniejszego zatrudnienia. Piękną tradycją wpisującą się w okres Bożego Narodzenia są występy uzdolnionej muzycznie młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych, między innymi na uroczystej zakładowej wigilii.

Dzięki życzliwości Pani Dyrektor, mgr Jolanty Kardas, młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu dnia 13.12.2019r., skorzystała z zaproszenia i zaśpiewała na wigilii, w restauracji „Antares” w Lublińcu.

Przygotowaliśmy krótki recital kolęd, pastorałek i utworów Bożonarodzeniowych. Natalia Ordon, Karolina Budzik i Wiktoria Matusik razem z opiekunem Adamem Pietrygą, przy akompaniamencie gitary zaśpiewały: „Pastorałka od serca do ucha”, „Maleńka miłość”, „Cicha Noc” w języku niemieckim, „Kolęda dla nieobecnych”, „Biały śnieg i Ty” i „Święta w nas” z repertuaru grupy Blue Cafe. Występ spotkał się z życzliwym przyjęciem obecnych na wigilii a śpiewające wolontariuszki otrzymały słodkie upominki. W wigilii uczestniczyło 250 pracowników firmy, w tym wielu absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych, władze miasta i dyrekcja zakładu.

Adam Pietryga

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2155251
Tuesday the 19th. Custom text here