Spotkanie z Panią kosmetolog Agnieszka Bonk

Drukuj

10W ramach kolejnego cyklu  innowacji pedagogicznej  „Zdrowie jest piękne”naszą szkołę w czwartek 6 lutego 2020r., odwiedziła Pani kosmetolog –  Agnieszka Bonk, która spotkała się z klasą I Ta i ITb. Uczniowie w ramach prelekcji „Jak dbać o skórę nastolatka”uzyskali wiadomości na temat pielęgnacji skóry nastolatków.

Pani kosmetolog omówiła mankamenty mogące towarzyszyć skórze osób w wieku dojrzewania, przeanalizowała problemy towarzysząc temu okresowi. Szczegółowo opisała sposoby zapobiegania problemom skórnym u nastolatków, zwróciła uwagę na popełnianie błędny podczas pielęgnacji skóry, makijażu oraz innych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Na drugiej części spotkania uczniowie wraz z Naszym gościem wykonali naturalne, ekologiczne peeling , miedzy innymi peeling kawowy, solny, cytrynowy, cynamonowy.   Obserwując zdjęcia mogliśmy dostrzec, że Nasi uczniowie są bardzo kreatywni, to prawdziwymi artyści! Każda klasa wykonała dla swoich wychowawców oraz dla Naszej Dyrekcji ZSZ Pani Jolanty Kardas maleńki prezent.

Dużo radości sprawiły uczniom warsztaty z panią Agnieszką, dziękujemy za profesjonalne rady, opinie które z pewnością zostaną wykorzystane przez Naszych uczniów ku poprawie zdrowia i urody.

Opracowała:

Jadwiga Gąsior

Irena Bonk

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156305
Wednesday the 20th. Custom text here