Książkowe Love - wypożycz książkę na Walentynki.

Drukuj

1Jak co roku 14 lutego obchodzone jest święto zakochanych czyli Walentynki. Szkolna biblioteka korzystając z okazji, żeby zachęcić uczniów do czytania książek zorganizowała akcję „Książkowe Love”. Każdy miłośnik literatury mógł w tym dniu wypożyczyć książkę ze specjalnie zaproponowanego na tę okazję księgozbioru. Dodatkową atrakcją była przygotowana przez bibliotekarzy walentynka ze słodką niespodzianką, którą otrzymał każdy czytelnik po wybraniu książki.

Dla mniej odważnych uczniów, na korytarzu przy bibliotece, umieszczono wielką kolorowankę w kształcie serca. Można było wziąć kredki i ją pokolorować lub napisać pozdrowienia z okazji Walentynek.
Dzięki temu wydarzeniu udało nam się wypożyczyć 41 książek!!!

Zapraszamy do czytania nie tylko od święta…

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156278
Wednesday the 20th. Custom text here