Mistrzostwa klas drugich w piłkę halową

Drukuj

1m27.02.2020r., rozegrano w naszej szkole mistrzostwa klas drugich w "halówkę". Do turnieju stawiły sie cztery reprezentacje klas drugich. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Rozgrywki wymagały dobrego przygotowania nie tylko taktycznego i technicznego, ale również kondycyjnego. Każda drużyna musiała zagrać trzy mecze, a z rozpiski wynikało że niektóre teamy grały dwa mecze, jeden za drugim.

W ostatnich , trzecich meczach, było widać wyraźne zmęczenie zawodników, którzy nie oszczędzali się w żadnym meczu. W wyniku rywalizacji kolejne miejsca zajęli:

1 miejsce: 2 WS

2 miejsce: 2 Tge

3 miejsce: 2wz

4 miejsce: 2 mps

            Gratulujemy i życzymy powodzenia zwycięzcą w rozgrywkach "ligi mistrzów".

Opiekun zawodów: Damian Kuboś

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156269
Wednesday the 20th. Custom text here