IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników - kategoria: Młody Mechanik i Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

Drukuj

mm2020W dniu 06.03.2020r. odbyły się internetowe testy eliminacyjne do IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dla wszystkich kategorii, organizowanych przez Fundację Cooperatio i Międzynarodowe Targi Poznańskie przy wsparciu marki Mobil.

Uczniowie naszej szkoły w liczbie czterech (2 zespoły po 2 uczniów), reprezentujące 3 klasę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych Branżowej Szkoły I stopnia nr 2, po wcześniejszym zarejestrowaniu u organizatora, przystąpili do rozwiązywania internetowego testu kwalifikacyjnego. Pierwszy zespół w dwóch kategoriach, a drugi w jednej kategorii.

 

Uczniami tymi byli:

zespół 1: Kamil Grzechac i Rafał Joszko - kategoria Młody Mechanik i Młody Mechanik Maszyn Rolniczych,

zespół 2: Szymon Mortka i Mateusz Kaszuba - kategoria Młody Mechanik,

Ponadto nasi uczniowie przystąpili do testu dodatkowego w ramach Akcji Filtracja, prowadzonej przez firmę FILTRON, partnera mistrzostw. Zespół, który otrzyma najwięcej punktów z testu dodatkowego, otrzyma zieloną kartę, gwarantującą udział w finale bez względu na wynik testu eliminacyjnego.

Wyniki organizator przedstawi na stronie internetowej Mistrzostw.

Zespoły, które uzyskają najwięcej punktów z testu eliminacyjnego wezmą udział w finałach podczas targów Poznań Motor Show 2020.

opracował: mgr inż. Marek Malitowski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156288
Wednesday the 20th. Custom text here