Wyróżniono nas w ogólnopolskim konkursie Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Drukuj
6 marca 2020 braliśmy udział w uroczystej Gali finałowej IV edycji konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości, która odbyła się w warszawskiej Wyższej Szkole Menadżerskiej. Otrzymaliśmy status „Dobrej praktyki" w ramach trzech realizowanych projektów: „Proobronni-szlakiem do służby mundurowej", „Pasja czytania" i Kształcimy zawodowo".  Geneza konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości wynika z wyzwań i priorytetów w zakresie kształcenia zawodowego. W Polsce powstały Standardy Jakości Kształcenia Zawodowego jako dokument wspierający dyrektorów szkół i nauczycieli w zadaniach związanych z zapewnianiem jakości.
Przez wiele lat nie było opracowań pokazujących, co tak naprawdę szkoły zawodowe robią w kwestii podwyższania jakości swojej pracy. Tę lukę postanowiła wypełnić Fundacja Fundusz Współpracy, która razem z Mazowieckim Kuratorium Oświaty już od czterech lat organizuje ogólnopolski konkurs dla szkół zawodowych „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".
 
s11              s21  s31
FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156286
Wednesday the 20th. Custom text here