Dzień Kobiet w naszej szkole

Drukuj

2W dniu 09.03.2020r. w Naszej Szkole mieliśmy przyjemność świętować Dzień Kobiet. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich Pań słodką niespodziankę. Nasi uczniowie wręczyli także swoim koleżanką "klamerkowe tulipanki". Na korytarzu szkolnym zawisły także plakaty konkursowe, które miały na celu ukazanie, jak ważna jest rola kobiety w codziennym życiu każdego z nas. Bo Być Kobietą znaczy łączyć w sobie wiele ról, kochać, tworzyć, budować, pomagać, wspierać, pracować, uczyć, walczyć, być silną i odpowiedzialną. Kobieta potrafi zamieniać marzenia w plany bo wie, że nie trzeba się ich bać.

Kobieta potrafi zamienić siłę z zaciśniętych pięści na taką, która emanuje spokojem - bo zna swoją wartość. Kobieta wie, jak walczyć z ludzkimi słabościami zamiast z ludźmi - bo jest dobrym obserwatorem. Kobieta potrafi przyznać się do błędów - bo jest pokorna i otwarta na zmiany. Kobieta potrafi słuchać i dawać nadzieję - bo jej największa mocą jest wrażliwość...

Wyniki konkursu i laureatów poznamy niebawem...

A wszystkim Paniom jeszcze raz składamy moc serdecznych życzeń :)

Samorząd Uczniowski

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2155113
Tuesday the 19th. Custom text here