Konferencja Podsumowując Projekt

Nasze Wspomnienia

Warsztaty kulinarne

Wizyta monitorująca

Odwiedziła nas dyrekcja

Zaczęliśmy staż

e 1 e 10  e 16

27.04 spotkanie z rodzicami

Erasmuss 3W dniu 27. 04.2016 odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów . Celem spotkania było poinformowanie o szczegółach wyjazdu do Niemiec i do Anglii.

Czytaj więcej: 27.04 spotkanie z rodzicami

Zajęcia dla grupy gastronimicznej

Erasmus   g 2W dniu 23.04.2016 odbyły się zajęcia dla grupy gastronomicznej. Celem spotkania było omówienie środków transportu komunikacji miejskiej. Uczennice wyznaczały sposoby komunikacji do zakładów pracy, w których będą odbywały staż. Ponadto każda z uczennic otrzymała mapę Londynu oraz mapę metra.

Czytaj więcej: Zajęcia dla grupy gastronimicznej

ZAKUPILIŚMY UBRANIA ROBOCZE DLA GRUPY MECHANICZNEJ

20160427 110159[1]

Zaproszenie na spotkanie

ErasmusW dniu 27.04.2016 o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami /prawnymi opiekunami uczniów biorących udział w programu Erasmus+ „ Europa kształci zawodowo” w sali konferencyjnej na parterze w nowej części budynku.

Organizatorzy

Pierwsze umowy podpisane

l 7W dniach 4-7.04.2016 odbyła się wizyta przygotowawcza w ośrodka szkoleniowego ADC College w Londynie. Celem wizyty było podpisanie umowy pomiędzy partnerami, omówienie szczegółów stażu uczniów, wizyta u rodziny goszczącej oraz w zakładzie gastronomicznym.

Czytaj więcej: Pierwsze umowy podpisane

Wyjazd coraz bliżej-spotkanie z rodzicami

W dniu 8 marca 2016 odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów biorących udział w programie Erasmus + „ Europa Kształci zawodowo” . Celem spotkania było podpisanie umowy pomiędzy uczestnikami mobilności a organizacją wysyłającą czyli Zespołem Szkół Zawodowych. Ponadto rodzice otrzymali wstępne informacje zawierające :

Czytaj więcej: Wyjazd coraz bliżej-spotkanie z rodzicami

Zakwalifikowaliśmy się!!!!

gr (1)  gr (2)  gr (3)

Europa Kształci Zawodowo

erazmusProgram Erasmus+ wszedł w życie 1 stycznia 2014 r. Unia Europejska zaplnanowała realizację programu na siedem lat, czyli do roku 2020. Program Erasmus+ oferuje wsparcie finansowe dla instytucji i organizacji działających w obszarze edukacji i szkoleń, młodzieży oraz sportu w Europie. Program ma się przyczyniać do rozwijania umiejętności jego uczestników oraz zwiększania ich szans na zatrudnienie, a także modernizacji systemów edukacji, szkoleń i wspierania młodzieży. Odpowiadając na założenia programu Renata Pruska, kierownik szkolenia praktycznego w ZSZ w Lublińcu wraz z Martą Opalską nauczycielką języka niemieckiego złożyły wniosek o przyznanie środków finansowych dla uczniów.

Czytaj więcej: Europa Kształci Zawodowo

Spotkanie z rodzicami dot. Erasmus+

W dniu 4 listopada odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów , którzy się zakwalifikowali do projektu Erasmus+ „ Europa kształci zawodowo” realizowanego przez naszą szkołę.

Czytaj więcej: Spotkanie z rodzicami dot. Erasmus+

Zaproszenie Erasmus +

erazmus

Dyrekcja i grono pedagogiczne zaprasza rodziców uczniów zakwalifowanych do udziału w projekcje

Erasmusplus ” Europa kształci zawodowo „

na spotkanie w dniu 4.11.2015 o godz.16.00 .

Organizatorzy 

 

Uwaga!!!Uwaga!!!

EROSMUS

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156803
Thursday the 21st. Custom text here