ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Drukuj

jwkk

Tematyka prac:

W 2020 roku proponujemy do wyboru dwa tematy:

I temat: „ Kobieta Komandos”. Prace powinny prezentować „Kobietę Komandosa”, w tym rozumieniu Komandos – to najlepszy żołnierz, najlepiej wyszkolony i wyposażony, którego cechuje odwaga , chart ducha i walka o wolny kraj nawet za cenę życia. Kobieta Komandos to również matka, córka , siostra, koleżanka.

II temat : „ 100 lecie Bitwy Warszawskiej”.

Każdy uczestnik może nadesłać 1 pracę, wykonaną na kartce lub płótnie min. Format A4, dowolną techniką, umożliwiającą ekspozycję w antyramach (w przypadku pracy na kartce).
W konkursie nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, w technice collage, wykorzystujące fragmenty pocztówek, reprodukcji i wykonane przez naklejanie kasz, makaronów, ryżu itp. materiałów sypkich.

Termin:

Prace na konkurs należy złożyć pani Jolancie Skubali do dnia 04.10. 2020 r. do godziny 11.00. 

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2161189
Tuesday the 26th. Custom text here