Konkurs „Życie jest większe od legend, bo w życiu jest prawda. Rzecz o kardynale Stefanie Wyszyńskim”

Drukuj

W roku Kardynała Wyszyńskiego Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza do udziału w wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną „Życie jest większe od legend, bo w życiu jest prawda. Rzecz o kardynale Stefanie Wyszyńskim”, pod honorowym patronatem Księdza Arcybiskupa Wacława Depo oraz Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Tygodnik Katolicki „Niedziela”, Radio Jasna Góra oraz „Gazeta Częstochowska” – Tygodnik Regionalny.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o życiu i nauczaniu Prymasa Tysiąclecia, rozbudzanie zainteresowania współczesną historią Polski, kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji oraz wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji, w tym Internetu, z poszanowaniem praw autorskich.

Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie i wykonanie prezentacji multimedialnej przedstawiającej życie i działalność kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Więcej informacji na stronie:

https://biblioteka.womczest.edu.pl/new/konkurs-zycie-jest-wieksze-od-legend-bo-w-zyciu-jest-prawda-rzecz-o-kardynale-stefanie-wyszynskim/

lub w Bibliotece Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2198639
Tuesday the 2nd. Custom text here