70 nowych audiobooków do pobrania bezpłatnie

Drukuj

Biblioteka internetowa Wolne Lektury na zamówienie Biblioteki Narodowej 

wolne lektury logo

przygotowała 70 audiobooków, które można

pobrać bezpłatnie (w formacie MPEG) na stronie wolnelektury.pl.

Wśród nowych nagrań są m.in.: Dialog Mistrza Polikarpa ze ŚmierciąPowszechna Deklaracja Praw CzłowiekaDzieje Tristana i Izoldy, de Saint-Exupéry: Mały Książę, Schulz: Sanatorium pod Klepsydrą, Sklepy cynamonowe, Sienkiewicz: Potop, Quo vadis, Prus: Lalka, Hodgson: Mała księżniczka, Conrad: Lord Jim, Dante: Boska komedia, Homer: Iliada i Odyseja, Korczak: Król Maciuś Pierwszy, Krasicki: Hymn do miłości Ojczyzny, Monachomachia, Modrzewski: O poprawie Rzeczypospolitej, Niemcewicz: Powrót posła, Norwid: Czarne kwiaty, Promethidion, Orzeszkowa: Nad Niemnem, Papuzińska: Nasza mama czarodziejka, Pasek: Pamiętniki, Puszkin: Bajka o rybaku i rybce, Rabelais: Gargantua i Pantagruel, Słowacki: Beniowski, Zapolska: Moralność Pani Dulskiej, Żeromski: Rozdzióbią nas kruki, wrony, Syzyfowe prace.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2198469
Tuesday the 2nd. Custom text here