E-wolontariat

Drukuj

Lubisz pomagać innym? Chcesz uczestniczyć ogólnopolskich przedsięwzięciach? Chcesz zdobyć doświadczenie i nowe umiejętności? Zostań "e-wolontariuszem"!

wolont

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału
w wyjątkowej inicjatywie - "e-wolontariacie", której celem jest stworzenie drużyny osób chcących pomagać innym przy wykorzystaniu Internetu. Jako "e-wolontariusz" będziesz otrzymywać drogą elektroniczną zadania do wykonania. Każdy uczeń - uczestnik
"e-wolontariatu" otrzyma certyfikat potwierdzający udział.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj: https://bit.ly/ewolontariat

Rejestracja dla uczniów: https://forms.gle/eQpMPAfv5usNCYZv6

Osoby chcące wziąć udział w e-wolontariacie proszone są
o kontakt mailowy z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu – Panią Aleksandrą Binek na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2198618
Tuesday the 2nd. Custom text here