Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych na Targach Dremasilesia

Byli już na Targach Techniki Motoryzacyjnej i Motor Show 2012, Targach Drema 2012, Hom Decor oraz Arena Design, rywalizowali w Międzynarodowych Mistrzostwach Stolarstwa w Szczecinie. Tym razem przyszli stolarze, pogłębiali swoją wiedzę na odbywających się po raz szósty w dniach 28-30 września w Katowicach Targach Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA. Targi w Spodku. zorganizowane zostały przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Czytaj więcej: Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych na Targach Dremasilesia

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

     W tym roku, podobnie jak i w poprzednim, byliśmy organizatorami powiatowego turniej tenisa stołowego chłopców i dziewcząt, który odbył się w Kochcicach. W turnieju brało udział 5 drużyn dziewczęcych i 4 chłopięce. Poziom gry wszystkich zawodników był bardzo wyrównany o czym świadczą uzyskane punkty:

Czytaj więcej: Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych na Pikniku „ZSMotka 2012” w Opolu.

p1020654      Rozbudowujący się Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu, to jedna ze szkół przygotowująca uczniów do wykonywania zawodu mechanik pojazdów samochodowych. Jej misją jest dbanie o wszechstronny rozwój młodzieży poprzez rozwijanie zainteresowań, pasji oraz własnych umiejętności. Jedną z form aktywizacji zawodowej uczniów jest udział w cyklicznych imprezach branżowych typu Międzynarodowe Targi Poznańskie, wycieczki edukacyjne do Fabryki TRW AUTOMOTIVE w Częstochowie oraz innych wydarzeniach motoryzacyjnych. 

Czytaj więcej: Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych na Pikniku „ZSMotka 2012” w Opolu.

Misjonarz z Madagaskaru w Zespole Szkół Zawodowych

pa240663      Dnia 24 października 2012 roku, w naszej szkole zorganizowane zostało spotkanie z misjonarzem z Madagaskaru. Gościlismy Oblata Maryi Niepokalanej, ojca Wiesława Chojnowskiego, który przez kilka lat pracował na Madagaskarze, a obecnie przebywa w Polsce, w Parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu. 

Czytaj więcej: Misjonarz z Madagaskaru w Zespole Szkół Zawodowych

Zdrowa żywność kontra Fast Foody

    17-go października uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z paniami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublińcu. Podczas prelekcji zatytułowanej "Zdrowa żywność konta fast foody" każdy miał okazję rozwiązać test sprawdzający wiedzę z obszaru znajomości zasad zdrowego żywienia. Wśród pytań znalazły się między innymi takie jak: Jak często w ciągu dnia należy spożywać posiłki? Jak cukier wpływa na zdrowie? Dlaczego powinno się ograniczać spożycie soli? Co sprzyja tyciu? Okazało się, że fast-foody są bezwzględnie niezdrowe a ich spożycie należy ograniczyć do minimum.

Czytaj więcej: Zdrowa żywność kontra Fast Foody

Spotkanie z dietetykiem w ramach projektu Comenius

 Dnia 31 października w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu odbyła się prezentacja na temat zdrowego żywienia przeprowadzona przez Panią dietetyk Magdaleną Wrocką. Zajęcia odbyły się w klasach pierwszych z uwzględnieniem uczniów o zawodach związanych z żywieniem i produkcją żywności.

Czytaj więcej: Spotkanie z dietetykiem w ramach projektu Comenius

„Europejska młodzież pomiędzy jedzeniem typu "fast food", a tradycyjnym żywieniem”.

pa290051     W dniach 28.10.2012 – 3.11.2012 nauczyciele ZSZ w Lublińcu Jarosław Jassak i Marta Opalska odbyli pierwszą wizytę w ramach programu Comenius: „Europejska młodzież pomiędzy jedzeniem typu `fast food`, a tradycyjnym żywieniem”. 

Czytaj więcej: „Europejska młodzież pomiędzy jedzeniem typu "fast food", a tradycyjnym żywieniem”.

Z wizytą w hotelu ALHAR i restauracji MCDonalds

      W celu doskonalenia umiejętności i kompetencji zawodowych uczniowie klasy II kształcący się w zawodzie kucharz małej gastronomii wraz z opiekunem panią Renatą Pruską w dniu 31 października odwiedzili hotel „ Alhar” oraz McDonalds. 

Czytaj więcej: Z wizytą w hotelu ALHAR i restauracji MCDonalds

"Kocham Cię Polsko", czyli cukiernicy na start!

p1030711  W dniu 13 listopada 2012 roku w Piekarni-Cukierni „Kampa” odbył się III Międzyszkolny Konkurs Cukierniczy. Uczestnicy tegorocznej edycji zmierzyli się z hasłem „Kocham Cię Polsko”. Konkurs cukierniczy o Puchar Starosty Lublinieckiego cieszył się ogromnym zainteresowanie uczniów szkół nie tylko powiatu lublinieckiego. 

Czytaj więcej: "Kocham Cię Polsko", czyli cukiernicy na start!

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Lublińcu.

  Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych po raz trzeci z rzędu uczestniczą w ogólnopolskim projekcie edukacji filmowej Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

      Od października 2012 Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej goszczą w lublinieckim MDK-u. W seansach uczestniczy około 300 uczniów z gimnazjów i szkół średnich powiatu.

      Jesteśmy dumni, że byliśmy w powiecie pionierami projektu, nagrodzonego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Edukacji

Czytaj więcej: Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Lublińcu.

Śląski Festiwal Fryzjerski 2012

Wyjazd młodych fryzjerów na Festiwal Fryzjerski Hair Fair i Festiwal Kosmetyczny Beauty Fair w Sosnowcu jest już tradycją naszej szkoły. Jak co roku organizatorzy przygotowali dla nas wiele atrakcji. 
      Na głównej scenie mogliśmy obejrzeć pokazy i prezentacje trendów wiodących marek na rynku europejskim i światowym. Mistrzyni Świata Maria Korzeniowska, Tomasz Migdal, Berendowicz&Kublin czy Robert Wypych, to tylko niektóre z nazwisk uświetniających pokazy fryzjerskie. 

Czytaj więcej: Śląski Festiwal Fryzjerski 2012

Warsztaty świąteczne w Zespole Szkól Zawodowych w Lublińcu

Po raz pierwszy 12 grudnia 2012 roku Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu gościł uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Lublińca. Szóstoklasiści wraz z wychowawczynią Teresą Lukosek oraz Barbarą Gałązka i Ewą Jaskuła mieli okazję wziąć udział w warsztatach, których tematem było pieczenie pierników oraz ich dekorowanie. Młodych gości w murach Zespołu Szkół Zawodowych powitała Dyrektor  Jolanta Kardas, podkreślając jak bardzo cieszy się z wizyty uczniów szkoły podstawowej. Uczniowie na początku obejrzeli krótki film o Zespole Szkół Zawodowych, dowiedzieli się w jakich zawodach można kształcić się w naszej szkole.

Czytaj więcej: Warsztaty świąteczne w Zespole Szkól Zawodowych w Lublińcu

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

        Uczeń klasy I wza, Dominik Bogus, został zgłoszony do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej".
      Pierwszy etap szkolny odbył się 7 listopada 2012r. i obejmował swoim zakresem historię Polski w latach 960-1795.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Konferencja z okazji Dni HDK

        Obecny na uroczystej konferencji z okazji  Dni Honorowych Dawców Krwi w dniu 12.10.2012, opiekun SK PCK pan Wojciech Majewski, odebrał dyplom za udział szkoły w XI Okręgowej Edycji Honorowego Krwiodawstwa akcji dla szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej: Konferencja z okazji Dni HDK

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Łukasza Sitarka

  Dnia 12. 12. 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Częstochowie odbyło się wręczenie dyplomówSTYPENDYSTOM PREZESA RADY MINISTRÓW na rok szkolny 2012/2013 z Delegatury w Częstochowie. W uroczystości wziął udział uczeń IV klasy Technikum Elektronicznego Łukasz Sitarek -  który znalazł się w tym wyróżnionym gronie  wraz  ze swoim wychowawcą mgr inż. Tadeuszem Badorą.

Czytaj więcej: Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Łukasza Sitarka

Uczeń HISTORYK

  Uczeń klasy Iwza Dominik Bogus, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w konkursie historycznym "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". To duży sukces Dominika, który jest pasjonatem historii a w szczególności II wojny światowej. 
   Przypomnijmy, że II etap odbył się 19 grudnia 2012 r. w Zespole Szkól Samochodowo - Budowlanych w Częstochowie i nie należał do łatwych Test pisało aż 40 uczestników zmagając się przez120 minut z pytaniami z różnych dziedzin historii o dużym stopniu trudności. 

Czytaj więcej: Uczeń HISTORYK

" Śniadanie Mistrzów "

sniadm 020 Już po raz czwarty Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk oraz Śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber zaprosili na „Śniadanie Mistrzów” uczniów, którzy w ubiegłym roku szkolnym zostali laureatami olimpiad przedmiotowych i turniejów zawodowych. Tegoroczne spotkanie odbywało się pod hasłem „O bezpieczne dziś i jutro”. 11 grudnia 2012 r. gośćmi w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego

Czytaj więcej: " Śniadanie Mistrzów "

Warsztaty Zdrowego Żywienia w ramach Programu Comenius

dsc09422 W dniu 15 stycznia 2013 roku uczniowie klas pierwszych, w ramach programu „Comenius- uczenie się przez całe życie”, uczestniczyli w warsztatach zdrowego żywienia. 
      Warsztaty zorganizowane zostały w firmie „ Polmarkus” w Pyskowicach. Właściciele firmy - rodzina Szmidt, pielęgnuje wielopokoleniową tradycję piekarską, sięgającą 1932 roku. Z jednej strony tradycja i doświadczenie, przekazywane z pokolenia na pokolenie, z drugiej –innowacyjność i nieustanny rozwój. 

Czytaj więcej: Warsztaty Zdrowego Żywienia w ramach Programu Comenius

I miejsce MAGDALENA JĘDRZEJEWSKA

p1410433 Po raz siódmy 24 stycznia 2013 r. w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Fryzjerski o Puchar Starosty Lublinieckiego Fryzura Karnawałowa pt.„Bal Maskowy”.

      Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.

- Joachim Smyła – Starosta Lubliniecki,
- Tadeusz Konina – Wicestarosta,
- Danuta Lampka – Sekretarz Powiatu,
- Eugeniusz Ciba Podstarszy Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Lublińcu,
- Eugeniusz Pradela Kierownik Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Lublińcu,
- Ewa i Mirosław Szraucner właściciele Perfumerii Ewa i FOTO ART w Lublińcu,
- Joanna Jureczko przewodnicząca Rady Rodziców ZSZ w Lublińcu. 

Czytaj więcej: I miejsce MAGDALENA JĘDRZEJEWSKA

I miejsce - SABINA SZCZYGIOŁ

p1010439Dnia 23-24 stycznia 2013r uczennica naszej szkoły Sabina Szczygioł brała udział w eliminacjach XVIII Wojewódzkiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz, w których zajęła I miejsce

Czytaj więcej: I miejsce - SABINA SZCZYGIOŁ

Matematyka w Biznesie

Kolejny sukces Łukasza Sitarka ucznia klasy IV TEL, który zdobył maksymalną liczbę punktów w eliminacjach do XI konkursu " Matematyka w Biznesie", organizowanych przez Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale 28 lutego 2013r. 

Warsztaty kulinarne w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu.

p2070336W Zespole Szkół Zawodowych 7 lutego 2013 roku gościliśmy uczniów trzecich klas Gimnazjum w Lubecku wraz z opiekunami Barbarą Gałązka, Kariną Piątek, Krzysztofem Ciach oraz Przemysławem Sadziak. Tematem przewodnim warsztatów kulinarnych, ze względu na przypadające 9 lutego święto, była pizza. 

Czytaj więcej: Warsztaty kulinarne w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu.

,,W moich snach wciąż Warszawa, pełna ulic, placów, drzew…”

p2010199Stolica powitała nas deszczem, korkami i objazdami. Na szczęście w południe mogliśmy cieszyć się z pogody i krótki pobyt na Starym Mieście zakończył się serią zdjęć przed Zamkiem Królewskim i na Rynku Starego Miasta. Te miejsca o każdej porze dnia i roku przyciągają turystów tym bardziej, że w tle wyrósł Stadion Narodowy i widok jest wprost bajeczny. 

Czytaj więcej: ,,W moich snach wciąż Warszawa, pełna ulic, placów, drzew…”

III miejsce w konkursie na logo projektu w ramach Comenius

Nasza szkoła zdobyła III miejsce w konkursie na logo projektu w ramach Comenius 2012/2014 -"Młodzież krajów europejskich wobec tradycyjnego jedzenia a fast food".

                 

          I miejsce                    II miejsce             II miejsce                 III miejsce
         Hiszpania                     Grecja                  Turcja                        Polska

Czytaj więcej: III miejsce w konkursie na logo projektu w ramach Comenius

Druga wizyta projektowa w ramach programu Comenius: „Młodzież Unii Europejskiej wobec tradycyjnego jedzenia a fast food”

dsc09466W dniach 17-23 lutego nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu Sławomir Domański i Jarosław Jassak oraz uczniowie Wojciech Garbowski i Daniel Jureczko uczestniczyli w wizycie projektowej we włoskim mieście Montebelluna. 
      Celem wizyty była realizacja zadań projektowych oraz wymiana doświadczeń pomiędzy zespołami z Polski, Grecji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Turcji i Rumunii. Uczniowie byli zakwaterowani u rodzin goszczących i uczestniczyli wraz ze swoimi włoskimi kolegami w zajęciach lekcyjnych. Prezentowali także efekty działań, które wykonali wcześniej w ramach projektu – zaprezentowali wyniki ankiet,

Czytaj więcej: Druga wizyta projektowa w ramach programu Comenius: „Młodzież Unii Europejskiej wobec...

Rozstrzygnięcie konkursu "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

   Uczniowie naszej szkoły Technikum nr 3: Damian Bednorz, Damian Koza i Krzysztof Spik wzięli udział w konkursie fotograficznym pt: " Magia Świąt Bożego Narodzenia" zorganizowanym przezFOTO-ART Mirosław Sznaucer.
     W dniu 5 marca 2013r. w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, połączone z wystawą prac zgłoszonych do konkursu. wśród licznie nadesłanych zdjęć, 181 w trzech kategoriach wiekowych, 
Krzysztof Spik otrzymał II miejsce.

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

"I Ty możesz spełnić swoje marzenia"

dsc07037 Mateusz Fuchs został wyróżniony przez organizatorów projektu pn. "I Ty możesz spełnić swoje marzenia" realizowanym przez fundację „Tutaj Przyszłość” z Lublińca za scenariusz filmu „Skutek”
      Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013 zakwalifikowała się do projektu pn. "I Ty możesz spełnić swoje marzenia" realizowanym przez fundację „Tutaj Przyszłość” z Lublińca. Młodzież brała udział w zajęciach z dziennikarstwa

Czytaj więcej: "I Ty możesz spełnić swoje marzenia"

XIII Międzynarodowy Konkurs Stolarski

ks1Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły, Karol Bralich (III-miejsce)Damian JendrzokDawid Kalyta i Michał Mańka (VII- miejsce), w dniach 14-15.03.2013 wzięli udział wXIII Międzynarodowym Konkursie Stolarskim zorganizowanym przez Szkołę Zawodową Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie. Opiekunem grupy była Pani Aleksandra Tasarz-Szymanek, nauczycielka przedmiotów stolarskich. 

Czytaj więcej: XIII Międzynarodowy Konkurs Stolarski

Finał konkursu „Wielkanocny wyrób cukierniczy"

p3210295 W dniu 21 marca 2013 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu, po raz pierwszy zorganizowano Konkurs Cukierniczy pt. „ Wielkanocny Wyrób Cukierniczy”. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach „Babka Wielkanocna” i „Zajączek Wielkanocny”

Czytaj więcej: Finał konkursu „Wielkanocny wyrób cukierniczy"

Wielki Sukces w Konkursie Historycznym

    Tradycja to jeden  z fundamentów naszej tożsamości. Kultywujemy ją w rodzinach, w społeczeństwach lokalnych i regionalnych oraz całej wspólnocie narodowej. Jej wychowawcze znaczenie doceniają wszyscy począwszy od nauczycieli, rodziców i dziadków. Zwłaszcza teraz, w okresie świątecznym można powiedzieć, że tradycję dostrzega i ceni i pielęgnuje każdy Polak. Pamięć o przeszłości ważna jest również dla młodych ludzi. Jednym z nich jest Dominik Bogus.

Czytaj więcej: Wielki Sukces w Konkursie Historycznym

Targi Motor Show 2013

sam 0532Targi Motor Show w Poznaniu to największą impreza motoryzacyjna w Europie Środkowo–Wschodniej. Podczas kilku dni, w 7 pawilonach 140 wystawców z całego świata prezentuje najnowsze osiągnięcia techniki, modele samochodów, potężnych motocykli, fantastycznych kamperów i samolotów. Na tegoroczne targi, które odbywały się w dniach 5-7 kwietnia, przyjechała rekordowa liczba ponad 8 tysięcy uczestników. Wśród nich znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu. 

Czytaj więcej: Targi Motor Show 2013

Sabina Szczygioł zajęła 10 miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik.

p1010042 Dnia 15-17 kwietnia 2013 r. uczennica naszej szkoły Sabina Szczygioł brała udział w finale XVIII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik odbywającego się we Wrocławiu
      Turniej składał się z dwóch etapów. Cześć teoretyczna turnieju odbyła się 15 kwietnia 2013 w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Jana Dawida 5 we Wrocławiu. Składała się z 30 pytań obejmujących swoim zakresem podstawę programową dla zawodu cukiernik. Cześć praktyczna konkursu odbyła się 16 kwietnia br. w Cukierni Pana Sergiusza Siemionko we Wrocławiu. 

Czytaj więcej: Sabina Szczygioł zajęła 10 miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w...

Kolejna edycja warsztatów kulinarnych dla gimnazjalistów – pod hasłem „Poznaj zawód”.

 dsc00075W Zespole Szkół Zawodowych 18 kwietnia 2013 roku uczniowie trzecich klas Gimnazjum Nr 1 w Lublińcu wraz z opiekunem Marzeną Jassak wzięli udział w zajęciach„Poznaj zawód”. Tematem przewodnim warsztatów kulinarnych była pizza. 
      W ramach spotkania gimnazjaliści obejrzeli prezentację dotyczącą kształcenia zawodowego, poznali proponowane na rok szkolny 2013/2014 przez Zespół Szkół Zawodowych kierunki kształcenia. Następnie

Czytaj więcej: Kolejna edycja warsztatów kulinarnych dla gimnazjalistów – pod hasłem „Poznaj zawód”.

Trzecia wizyta w ramach projektu Comenius - TURCJA

p4180481 W dniach 14-20 kwietnia 2013 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w III wizycie projektowej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Tym razem celem podróży była Antalya w Turcji. W wizycie wzięło udział aż 10 wychowanków naszej szkoły pod opieką nauczycieli: pana Jarosława Jassaka i pani Marty Opalskiej. 

Czytaj więcej: Trzecia wizyta w ramach projektu Comenius - TURCJA

Finał Konkursu BHP.


p5150623 kopiowanieFinał XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy i BHP dla pracowników młodocianych odbył się w Pałacu Chodkiewiczów, siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie. Konkurs adresowany był do młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w zakładach rzemieślniczych oraz uczniów odbywających praktykę u rzemieślników. Lubliniec reprezentowała Maryna Jeziowska - uczennica Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu. Zwyciężczyni etapu regionalnego uczy się w zawodzie fryzjer, odnosząc duże sukcesy w międzyszkolnych i pozaszko0lnych konkursach fryzjerskich. Wizyta w stolicy wprawdzie nie przyniosła zwycięstwa, ale była okazją do przypomnienia najpiękniejszych zabytków Warszawy.

Kanapkowy Zawrót Głowy

p5280713 W dniu 28 maja 2013 roku uczniowie klas pierwszych, w ramach programu „COMENIUS – uczenie się przez całe życie”, uczestniczyli w warsztatach zdrowego żywienia zorganizowanych przez Akademię Polmarkus w Pyskowicach. 
     Akademia Polmarkus powstała, aby umożliwić piekarzom i cukiernikom doskonalenie umiejętności i zdobywanie wiedzy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Tematyka szkolenia obejmowała: kremy do

Czytaj więcej: Kanapkowy Zawrót Głowy

Piknik Szkolny

100 3885 Zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców PIKNIK SZKOLNY z okazji DNIA DZIECKA odbył się 3 czerwca 2013r. Udział wzięli uczniowie z 10 klas, którzy mimo pochmurnej pogody licznie przybyli brać udział w przygotowanych zajęciach. 
      ROZEGRANO:
- turniej piłki nożnej z udziałem 5 drużyn
- turniej tenisa stołowego z udziałem 22 zawodników i zawodniczek
- turniej piłki siatkowej- plażowej z udziałem 3 par zawodników
- MECZ WYBITNIE TOWARZYSKI W PIŁCE NOŻNEJ 

Czytaj więcej: Piknik Szkolny

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1734159
Wednesday the 8th. Custom text here