Przepyszne muffinki i prezentacja zawodów: piekarz, cukiernik i kucharz w przedszkolu „Wyspa szkrabów”.

e 20W piątek 24.05.2019 odwiedziliśmy grupę „Raczków” w Przedszkolu Wyspa Szkrabów w Lublińcu, aby opowiedzieć im o sekretach zawodu piekarza, cukiernika i kucharza. Wojtek, Dominika i Roksana z kl. II TG przeczytali przedszkolakom bajkę w której miś i żółw piekli pyszne ciastka. Opowiedzieliśmy dzieciom o tym jak nazywają się zawody, dzięki którym możemy zjeść pyszne bułki, chleb, ciasteczka i obiad.

Czytaj więcej: Przepyszne muffinki i prezentacja zawodów: piekarz, cukiernik i kucharz w przedszkolu „Wyspa...

Dzień Mamy w Niepublicznym Przedszkolu Językowym Wyspa Szkrabów w Lublińcu.

d 5W dniach 22-23.05. 2019 w Niepublicznym Przedszkolu Językowym Wyspa Szkrabów w Lublińcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Przedszkolaki przygotowały dla swoich mam program artystyczny.

Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Myśmy również tam byli.

Czytaj więcej: Dzień Mamy w Niepublicznym Przedszkolu Językowym Wyspa Szkrabów w Lublińcu.

III EDYCJA WARSZTATÓW „OD SMYKA DO ELEKTRYKA” ROZPOCZĘTA!!!

se 44Grupa Raczków z zaprzyjaźnionego przedszkola „Wyspa szkrabów” w Lublińcu poznała zawód fryzjer. W dniu 30.10.2018 rozpoczęliśmy już III edycję warsztatów „Od smyka do elektryka”. Młodzież ucząca się w zawodzie fryzjer odwiedziła grupę„Raczków” aby podzielić się swoimi wiadomościami i umiejętnościami związanymi z tym zawodem.

Czytaj więcej: III EDYCJA WARSZTATÓW „OD SMYKA DO ELEKTRYKA” ROZPOCZĘTA!!!

4 grudnia "Piernikowy Zawrót Głowy" z przedszkolakami z Wyspy Szkrabów.

ZAWÓD SPRZEDAWCA - WARSZTATY W GRUPIE REKINKÓW

s 17W środę 24.01.2018 przedszkolaki z grupy Rekinków w Przedszkolu „Wyspa Szkrabów” w Lublińcu spotkały się z uczniami naszej szkoły na warsztatach „O smyka do elektryka”. Tym razem dzieci miały możliwość poznać zawód sprzedawca. Kamila i Wiktoria z klasy II TG oraz Weronika z klasy III wzf przeczytały bajki o Loli, która bawiła się w sklep. Dzieci opowiadały o swoich spostrzeżeniach i doświadczeniach związanych z robieniem zakupów z

Czytaj więcej: ZAWÓD SPRZEDAWCA - WARSZTATY W GRUPIE REKINKÓW

Warsztaty „OD SMYKA DO ELEKTRYKA” 2017

sm 4725.10.2017 w zaprzyjaźnionym przedszkolu „Wyspa szkrabów” w Lublińcu rozpoczęliśmy II edycję warsztatów „Od smyka do elektryka”. Młodzież ucząca się w zawodzie fryzjer odwiedziła grupę „Rekinków” aby opowiedzieć im o tym zawodzie. Weronika z kl. III wzf i Oliwia z kl. I fs przeczytały przedszkolakom bajkę o pajacyku, który został fryzjerem. Damian i Dominika z kl. III wzf i Justyna z kl. II wzf pokazali dzieciom szczotki, wałki, nożyczki i wszystkie te przybory, które są potrzebne fryzjerowi do pracy. Klaudia i Weronika z kl. III wzf opowiedziały

Czytaj więcej: Warsztaty „OD SMYKA DO ELEKTRYKA” 2017

WARSZTATY „Od smyka do elektryka”

b 316.10.2017 podsumowaliśmy warsztaty „Od smyka do elektryka”, które odbywały się w Lublińcu w Przedszkolu „Wyspa Szkrabów” w roku szkolnym 2016/2017. Dzięki uprzejmości Pani Ewy Świerc, Dyrektor Przedszkola „Wyspa szkrabów”, było słodko i pysznie, ponieważ spotkanie odbyło się w lodziarni pizzerii Monte Negro.

Bardzo dziękujemy za sponsorowanie tego spotkania.

„Muszelki” z przedszkola Wyspa Szkrabów w Lublińcu poznały zawód elektryk.

w 14Już po raz czwarty w tym roku szkolnym, w dniu 13.06.2017 odwiedziliśmy maluchy z grupy „Muszelek” w przedszkolu Wyspa Szkrabów. Tym razem przedszkolaki miały możliwość zapoznać się z narzędziami i pracami jakie wykonuje elektryk. Dowiedziały się jak powstaje prąd oraz, że jest zarówno pożyteczny jak i niebezpieczny. Karolina z kl. III wzf przeczytała wierszyk o pstryczku-elektryczku, a Magda z kl. II bajkę o domowej elektrowni

Czytaj więcej: „Muszelki” z przedszkola Wyspa Szkrabów w Lublińcu poznały zawód elektryk.

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2156731
Thursday the 21st. Custom text here