"Pielęgnacja twarzy – jak przygotować się na zimę"

o 621 listopada 2018r. odbyły się zajęcia z doradcą do spraw pielęgnacji skóry i wizażu panią Magdaleną Janusz o tematyce: "Pielęgnacja twarzy – jak przygotować się na zimę". Uczennice klasy III wzf zawodu fryzjer poznały prawidłowe tajniki pielęgnacji skóry twarzy przestrzegając typy skóry:

"Trychologia bez tajemnic"

t 316 listopada 2018r. w klasie II f zostało zorganizowane spotkanie z trychologiem Agnieszką Jonik z DERMA VITIS. Zajęcia o tematyce "Trychologia bez tajemnic" dotyczyła chorób skóry głowy i włosów, podczas których uczniowie pogłębiali wiedzę tej tematyki potrzebną w zawodzie fryzjer.

Aleksandra Koszarek

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - Rzecznik Praw Konsumenta

tu 1         W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Panią Rzecznik Praw Konsumenta Annę Piecuch. Pani Rzecznik w dniu 8 listopada br. spotkała się z uczniami klasy 2 fs kształcącymi się w zawodach fryzjer i sprzedawca.

Czytaj więcej: Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - Rzecznik Praw Konsumenta

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - warsztaty z pania psycholog Lilianą Białas

 u 1        W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w klasie 2 fs dla uczniów kształcących się w zawodzie sprzedawca w dniu 8 listopada br. zorganizowana została prelekcja dotycząca poprawnej komunikacji i asertywności oraz warsztaty prezentujące rodzaje klientów występujących w branży handlowej.

Czytaj więcej: Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - warsztaty z pania psycholog Lilianą Białas

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - Warsztaty CARVINGOWE 20.11.2018

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - Piekarnia - Ciastkarnia Kampa

e 5dnia 9.11.2018r uczniowie klasy I technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz klasy I wzs /sprzedawca / brali udział w spotkaniu z Panem Pawłem Kampa - współwłaścicielem Piekarni- Ciastkarni Kampa. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z historią firmy, strategią jej działania oraz uzmysłowienie uczniom ogromnej roli szkolnictwa zawodowego w kształtowaniu umiejętności i kwalifikacji  niezbędnych w przyszłości na rynku pracy.

                                                         Halina Hońca

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - Kształcenie zawodowe i przyszłość pracy: miejsca pracy i umiejętności.

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w dniu 6 listopada uczniowie klasy 4 tg/te oraz klasy III wzA i III wzF uczestniczyli w spotkaniu z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Lublińcu panią Małgorzatą Wanicką-Kasprzyk. Celem spotkania było omówienie oczekiwań lokalnych pracodawców wobec przyszłych pracowników oraz przedstawienie form pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia.

                                                                                               Renata Pruska

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych - Warsztaty w firmie POLMARKUS 29.10.2018

12 edycji Konkursu Fryzjerskiego

21 marca szkolenie BARISTYCZNE

UCZNIOWIE ZSZ W LUBLIŃCU WZIĘLI UDZIAŁ W DNIU PRZEDSIĘBBIORCZOŚCI

dp 221 marca 2018r. odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego programu „Dzień przedsiębiorczości”. Program organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, już po raz piętnasty. Jego idą jest pomoc w podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji związanych z planowaniem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Program może być realizowany na poziomie wszystkich klas technikum. Nie ma także limitu dotyczącego ilości uczniów mogących wziąć w nim udział. Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu przystąpił do projektu już po raz ósmy.

Czytaj więcej: UCZNIOWIE ZSZ W LUBLIŃCU WZIĘLI UDZIAŁ W DNIU PRZEDSIĘBBIORCZOŚCI

Współpraca z lokalnymi pracodawcami - firma „ Jantar „ Andrzej Mańka

j 4W dniu 7.03.2018 w klasie 3 wz f odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy „ Jantar ” Andrzej Mańka - p. Przemysławem Sroczyk. Firma „JANTAR „ istniej już od ponad dwudziestu lat zajmuje się wdrażaniem oraz serwisowaniem urządzeń fiskalnych. Wieloletnia praktyka i doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych sprawia, że firma może   zaoferować służbę serwisową na najwyższym poziomie. Oferuje również szereg usług i towarów dodatkowych które są związane z prowadzoną działalnością gospodarczą .

Doradztwo zawodowe – spotkanie z Inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy

pip 1W dniu 23 lutego odbyło się spotkanie z Inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy – Krzysztofem Brożyc. Celem spotkania było przedstawienie i omówienie zagadnień dotyczący praw i obowiązków pracownika młodocianego. Zajęcia odbywały się klasach: Iwza, Iwzb, If/s, II wz f.

      Renata Pruska

Współpraca z lokalnymi pracodawcami : Restauracja „ RAJSKA” Lubliniec

r 12Uczniowie klasy 2 Tg  kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w ramach przedmiotu  działalność gospodarcza w gastronomii udali się do lublinieckiej Restauracji „RAJSKA”, gdzie zgłębili sposoby i zasady funkcjonowania nowoczesnego zakładu gastronomicznego. Podczas wizyty uczniowie zapoznali się z trendami ślubnymi obowiązującymi w roku 2018, zasadami organizacji przyjęć oraz wymaganiami rynku pracy

Czytaj więcej: Współpraca z lokalnymi pracodawcami : Restauracja „ RAJSKA” Lubliniec

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2154926
Tuesday the 19th. Custom text here