12 edycji Konkursu Fryzjerskiego

21 marca szkolenie BARISTYCZNE

Współpraca z lokalnymi pracodawcami - firma „ Jantar „ Andrzej Mańka

j 4W dniu 7.03.2018 w klasie 3 wz f odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy „ Jantar ” Andrzej Mańka - p. Przemysławem Sroczyk. Firma „JANTAR „ istniej już od ponad dwudziestu lat zajmuje się wdrażaniem oraz serwisowaniem urządzeń fiskalnych. Wieloletnia praktyka i doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych sprawia, że firma może   zaoferować służbę serwisową na najwyższym poziomie. Oferuje również szereg usług i towarów dodatkowych które są związane z prowadzoną działalnością gospodarczą .

Doradztwo zawodowe – spotkanie z Inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy

pip 1W dniu 23 lutego odbyło się spotkanie z Inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy – Krzysztofem Brożyc. Celem spotkania było przedstawienie i omówienie zagadnień dotyczący praw i obowiązków pracownika młodocianego. Zajęcia odbywały się klasach: Iwza, Iwzb, If/s, II wz f.

      Renata Pruska

UCZNIOWIE ZSZ W LUBLIŃCU WZIĘLI UDZIAŁ W DNIU PRZEDSIĘBBIORCZOŚCI

dp 221 marca 2018r. odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego programu „Dzień przedsiębiorczości”. Program organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, już po raz piętnasty. Jego idą jest pomoc w podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji związanych z planowaniem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Program może być realizowany na poziomie wszystkich klas technikum. Nie ma także limitu dotyczącego ilości uczniów mogących wziąć w nim udział. Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu przystąpił do projektu już po raz ósmy.

Czytaj więcej: UCZNIOWIE ZSZ W LUBLIŃCU WZIĘLI UDZIAŁ W DNIU PRZEDSIĘBBIORCZOŚCI

Współpraca z lokalnymi pracodawcami : Restauracja „ RAJSKA” Lubliniec

r 12Uczniowie klasy 2 Tg  kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w ramach przedmiotu  działalność gospodarcza w gastronomii udali się do lublinieckiej Restauracji „RAJSKA”, gdzie zgłębili sposoby i zasady funkcjonowania nowoczesnego zakładu gastronomicznego. Podczas wizyty uczniowie zapoznali się z trendami ślubnymi obowiązującymi w roku 2018, zasadami organizacji przyjęć oraz wymaganiami rynku pracy

Czytaj więcej: Współpraca z lokalnymi pracodawcami : Restauracja „ RAJSKA” Lubliniec

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1003468
Sunday the 21st. Custom text here