matW dniu 29 kwietnia 2022r. uroczyście pożegnaliśmy kończących naukę w Technikum nr 3  absolwentów klasę  IV TGE.  Podczas spotkania wyróżnieni uczniowie otrzymali  dyplomy i podziękowania  za wysokie wyniki w nauce, konkursy oraz aktywny udział w życiu szkoły. Absolwenci podziękowali dyrekcji, wychowawcy,  nauczycielom i pracownikom szkoły za cztery lata wspólnej drogi edukacyjnej.

Tegorocznych maturzystów godnie pożegnali w programie artystycznym uczniowie klas III Technikum nr 3. Trzymamy kciuki, aby najbliższy egzamin –najważniejszy szkolny sprawdzian– wypadł jak najlepiej, a jego wynik zagwarantował Wam dostanie się na wymarzone studia. Życzymy szczęścia i powodzenia oraz mądrych, dojrzałych wyborów w całym dorosłym życiu.

Więcej zdjęć z wydarzenia znajduje się w linku: https://drive.google.com/drive/folders/1yi_VZlKY30s7wEBVIc_s758Pqmw2OkwF?usp=sharing