ulotka kącik kawowyWe wtorek 29 listopada , w godzinach 9.35-14.20 otwarty był andrzejkowy kącik kawowy, który podobnie jak  w poprzednich latach cieszył się zainteresowaniem nauczycieli, uczniów i pracowników naszej szkoły. Po zamknięciu imprezy  w pracowni gastronomicznej  otwarto komisyjnie puszkę kwestarską PCK. Po podliczeniu okazało się, że zebrano aż 341 złotych

To kwota o 70 złotych wyższa od ostatniego kącika ,,, dziękujemy Wam za wsparcie!

( protokół z otwarcia puszki kwestarskiej dostępny w teczce SK PCK, sala nr 13; pieniążki zostały  przekazane do biura PCK w Lublińcu; potwierdzenie w teczce opiekuna)

Andrzejkowy Kącik Kawowy wraz z zimową  herbatą był możliwy dzięki wsparciu pani dyrektor,  wypiekom  uczniów kl. 2 tg z koła gastronomicznego pod opieką pani Ireny Kąpały, oprawie graficznej pani K. Stemarowicz oraz uczniom kl.2Tg/2Te  obsługujących klientów.

Wspólny wysiłek, szczytne hasło a przy tym dobra zabawa, jeszcze lepsze wypieki  i możliwość integracji  szkolnej społeczności w ten andrzejkowy dzień… to nam się znowu udało!

A może być jeszcze lepiej, bo do szkolnego koła wpisało się w tym roku szkolnym 13  nowych członków, którzy otrzymali legitymacje PCK.

                                                                        Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem

                                                                                     Opiekun SK PCK

                                                                                        W. Majewski