m 1W dniach 22.04 – 27.04.2018 odbyło się kolejne spotkanie nauczycieli szkół partnerskich. Nauczyciele z Rheinfelden odwiedzili naszą szkołę, gdzie spotkali się z Dyrekcją i nauczycielami, a następnie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych z języka angielskiego. W ramach spotkania zorganizowane zostały: studyjne zwiedzanie Muzeum Auschwitz – Birkenau; zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni,

logo

w 7W dniach 2.06 – 7.06.2019 po raz kolejny goście z partnerskiej szkoły w Rheinfelden odwiedzili Polskę. Goście z Niemiec zostali powitani w Warszawie przez Dyrektor szkoły Jolantę Kardas. Pierwsze trzy dni pobytu uczniowie polscy i niemieccy wraz z nauczycielami zwiedzali stolicę. W programie znalazły się m.in.: spacer z przewodnikiem, Pałac w Wilanowie oraz Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”.