Zespół Szkół Zawodowych reprezentowała uczennica klasy technikum gastronomicznego

-Dorota Parkitna, która zajęła II miejsce w swojej kategorii.

Organizatorem konkursu był Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Uczestnicy rywalizowali w pięciu kategoriach: I grupa 0-6 lat, II grupa 7-12 lat, III grupa od 13 lat, IV grupa „Rodzina”, V grupa – Szkoły Specjalne. Uczestnicy konkursu: dzieci z zespołów plastycznych, funkcjonujących domach, ośrodkach i klubach, przedszkolach i szkołach nadesłali kilkadziesiąt prac.

Tematyka prac obejmowała wpływ i rolę Polskich Komandosów, charakter wykonywanych przez nich zadań podczas misji w Afganistanie.

Prace konkursowe można obejrzeć w galerii Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Miejmy nadzieję, że udział uczennicy w tym prestiżowym konkursie, pogłębi pasję artystyczną i przyczyni się do osiągania kolejnych sukcesów.