Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

Drukuj

ts 9W poniedziałek 30.10.2017 rozegrano w naszej szkole Mistrzostwa Rejonu w Tenisie stołowym w ramach rozgrywek SZS. Do turnieju przystąpiła reprezentacja chłopców ZS im Adama Mickiewicza w Lublińcu, reprezentacja dziewcząt ZSO-T w Lublińcu, reprezentacja chłopców ZSTiO w Tarnowskich górach oraz reprezentacja dziewcząt CEEH w Tarnowskich górach.

Jak przystało na finały rejonu poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie. W składach zespołów znaleźli się zawodnicy klubów ligowych w tenisie stołowym. Rywalizacja byłą zacięta i wyrównana, jednak zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt zwyciężyły drużyny z Tarnowskich Gór.

Zwycięzcom życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji, a przegranym zwycięskiego rewanżu za rok.. .

Opiekun zawodów: Damian Kuboś.

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
1101496
Wednesday the 23rd. Custom text here