„Poznaj swoje prawa w pracy” II etap konkursu dla uczniów śląskich szkół ponadpodstawowych rozstrzygnięty

Drukuj

710 grudnia 2019r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie regionalnego etapu konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs miał na celu popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych  wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Nasi laureaci - Paulina Barwicka z klasy II Tg i Grzegorz Gajda klasy III wzb wraz z 42 uczniami z 23 szkół z całego województwa Śląskiego, pisali test składający się z 35 pytań z zakresu przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia ze szczególnym uwzględnieniem pracy tymczasowej. Poziom wiedzy był bardzo wysoki i wyrównany ,bo aż aż 10 osob uzyskało maksymalną liczbę punktów, dopiero dodatkowy test wyłoniła zwycięzców etapu regionalnego, którzy tym samym zakwalifikowali się do etapu centralnego, który odbędziesię w Warszawie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a laureatom konkursu regionalnego życzymy powodzenia w konkursie na szczeblu centralnym!

FreshJoomlaTemplates.com

Statystyka strony

Odsłon artykułów:
2161033
Tuesday the 26th. Custom text here